czwartek 12 stycznia 2017 Oprawa VII edycji programu "Samurai"

Oprawa artystyczna spotkania podczas  VII edycji programu "Samurai" przygotowanego dla najlepszych partnerów firmy Arysta!

Kopalnia Soli Wieliczka

czwartek 21 kwietnia 2016 II edycja konferencji: OPIEKA PALIATYWNA I HOSPICYJNA - medycyna, humanizm, wolontariat Współczesność wobec śmierci i umierania

Oprawa scenogrfaiczno - florystyczna konferencji. Uniwersytet Jagielloński w Krakowie oraz Towarzystwo Przyjaciół Chorych Hospicjum im. św. Łazarza w Krakowie organizatorzy II edycji Konferencji: OPIEKA PALIATYWNA I HOSPICYJNA - medycyna, humanizm, wolontariatWspółczesność wobec śmierci i umierania w Auditorium Maximum UJ przy ul. Krupniczej 33 w Krakowie.

czwartek 14 kwietnia 2016 VII Małopolskie Dni Diabetologiczne

Oprawa aranzacyjno - scenograficzna VII Małopolskich Dni Diabetologicznych w Krakowie.

Na zlecenie: Jordan Group.

środa 13 kwietnia 2016 Gale wieczorna w muzeum Inżynierii Miejskiej

Oprawa gali wieczornej organizowanej w Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie.

Na zlecenie: Jordan Group.

poniedziałek 11 kwietnia 2016 Konferencja Open Education Global

Oprawa scenograficzna konferencji Open Education Global - AGH Kraków

na zlecenie: Jordan Group.

czwartek 7 kwietnia 2016 Cisco Forum 2016_ Zakopane

Oprawa scenograficzna kolejnej edycji Cisco Forum 2016.

Kwietniowy „powiew świeżości” na Cisco Forum 2016 zagwarantować ma obecność wielu twórczych umysłów! „Startupowcy, developerzy oraz internetowi influencerzy zainspirują nas nieszablonowymi pomysłami i sprowokują dyskusje na temat najnowocześniejszych trendów w ICT na świecie i w Polsce” – mówią przedstawiciele Cisco Poland.

Beacony, aplikacja mobilna, media hub, cyfrowe atrakcje, nowatorskie projekty stoisk, wirtualna komunikacja przed, w trakcie i po wydarzeniu – to tylko zapowiedź cyfrowego doświadczenia, które już w kwietniu będzie czekać na Cisco Forum 2016.

Na zlecenie: Proidea Sp. z .o.o.

niedziela 27 marca 2016 Wielkanoc 2016

Wesołych i Spokojnych Świat Wielkiej Nocy życzymy ...

sobota 19 marca 2016 Kopalnia Soli Wieliczka - Komora Warszawa

Obsługa techniczna - oświetlenie Komory Warszawa w Kopalni Soli Wieliczka.

piątek 18 marca 2016 Dzień Otwarty Uniwersytetu Jagiellońskiego

Oprawa scenograficzno - aranżacyjna Dnia Otwartego na Uniwersytecie Jagiellońskim w Auditorium Maximum UJ (ul. Krupnicza 33).

Na wszystkich zainteresowanych studiowaniem na najstarszej polskiej uczelni będą czekać wykłady otwarte, spotkania z przedstawicielami wydziałów, prezentacje oraz przedstawiciele organizacji studenckich.

sobota 20 lutego 2016 Konferencja Czy można być Bogatym i Szczęśliwym?

Obsługa techniczna: nagłośnienie i oświetlenie koncertu zespołu KROKE w ramach zakończenia konferencji „Czy można być Bogatym i Szczęśliwym?”.  Hotel Lenart w Wieliczce.

Odpowiedzi na to pytanie szukali uczestnicy oraz prelegenci wśród nich m.in. zRoman Kluska – wybitny przedsiębiorca, twórca potęgi komputerowej firmy Optimus, niesłusznie oskarżony o wyłudzenie podatku i zatrzymany w 2002 r., a oczyszczony z zarzutów w 2003 r.  W fascynującym wykładzie mówił o etyce pracy, dążeniu do celu, współpracy z innymi firmami oraz o tym, co pomogło mu przetrwać najtrudniejszy czas w areszcie.  Dariusz Kowalski - trener NLP, coach, manager. Przeszedł drogę od biedy do bogactwa, aby rzucić wszystko i powrócić do szczęścia i rodziny. Opowiadał o tym, czy pieniądze dają szczęście,  jak wiele tego szczęścia można kupić, jak wiele pozostaje poza zasięgiem pomimo bogactwa.Owen O’Malley - CEO i założyciel firmy TICN (The Investment Club Network – Sieć Klubów Inwestycyjnych), której misją jest tworzenie przyjaznego środowiska klubów inwestycyjnych i umożliwienie osobom indywidualnym zdobycie bogactwa. Ks. Wojciech Węgrzyniak - doktor biblistyki i archeologii, adiunkt na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie, autor wielu książek i wystąpień, przenikliwy obserwator i szermierz słowa. Zaraz po zakończeniu rozważań o bogactwie i szczęściu nasza Sala Klonowa z sali konferencyjnej przekształciła się w sale koncertową, w której zagrał rewelacyjny zespół  KROKE.

Na zelcenie: Roxart Group

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 | »