środa 6 czerwca 2007  

Teatr Piosenki w Centrum. Z radością informuję, iż w  Krakowie w Krzysztoforach powstaje Teatr Piosenki w Centrum. TEATRU PIOSENKI W CENTRUM przyczyni się do ożywienia i wzbogacenia gatunku sztuki jaką jest PIOSENKA i urozmaici kulturalny pejzaż Krakowa.

 

piątek 25 maja 2007  

K O N C E R T

AGNIESZKA CHRZANOWSKA "TYLKO DLA KOBIET".                              

  CAFE KRZYSZTOFORY, ul. Szczepańska 2, godz.20.00.

„Tylko dla kobiet”, to recital Agnieszki Chrzanowskiej złożony z jej kompozycji do wierszy i tekstów Michała Zabłockiego, Tomasza Adamskiego, Krzysztofa Sikory i własnych, zawartych na płytach: "Tylko dla kobiet", "Cały świat płonie", "Nie bój się nic nie robić" i najnowszej "Bez udziału gwiazd", której premiera planowana jest na czerwiec tego roku. Artystka z poczuciem humoru i lekkością krytykuje mężczyzn i gloryfikuje kobiety.
Artystka występuje z zespołem w składzie:
Adrian Konarski - fortepian,
Sławomir Berny - perkusja,
Michał Nagy - gitara.

 ZOBACZ!!!!  www.chrzanowska.pl

POSŁUCHAJ!!!!   http://www.myspace.com/agnieszkachrzanowska

niedziela 20 maja 2007  

K O N C E R T

TOMASZ MARS "MĘSKI BURDEL"                             

  CAFE KRZYSZTOFORY, ul. Szczepańska 2, godz.20.00

"Męski burdel", to koncert-spektakl skonstruowany w oparciu o Wiersze skandaliczne i kabaretowe Michała Zabłockiego. Tomasz Mars pokazuje tu zarówno swój talent wokalny, jak i konferansjerski. Już w pierwszysch minutach koncertu nawiązuje doskonały kontakt z publicznością i utrzymuje go aż do końca, ubarwiając całość dowcipnymi komentarzami. Wiersze skandaliczne Michała Zabłockiego powstają od 1999 roku, na początku w Piwnicy pod Baranami, a ostatnio w trakcie koncertów Tomasza Marsa. Każdy kolejny koncert zawiera też licytację, w ramach której jeden
z widzów może zamówić wiersz. Poeta pisze wiersz w trakcie trwania koncertu i odczytuje go na koniec. Wiersz elegancko przepisany wykupuje się w barze. Jak opisała to jedna z krakowskich gazet, ten spektakl, to "elegancki skandal". Skandal wyrafinowany i po mistrzowsku odegrany przez uroczego i ujmującego kompozytora-wykonawcę.
Wokal: Tomasz Mars
Gitara elektryczna: Krzysztof Łochowicz
Gitara basowa: Marek Mars
Puzon, akordeon, instrumenty klawiszowe: Tomasz Hernik
Perkusja: Dominik Klimczak

 ZOBACZ!!!! www.tomasz-mars.com

POSŁUCHAJ!!!!   http://www.myspace.com/tomaszmars

sobota 19 maja 2007  

Noc Muzeów w Krakowie. W nocy z 18 na 19 maja 2007 roku (z piątku na sobotę) odbyła się już 4. edycja "Nocy Muzeów". Podczas tej edycji instytucje zaprezentowały zwiedzającym ciekawe wystawy, ekspozycje oraz pokazy. 
"Nocy Muzeów" towarzyszyły wydarzenia artystyczne, a także liczne niespodzianki. Oprawa świetlna.

piątek 11 maja 2007  

Jubileuszowe spotkanie z okazji realizacji 500-tnego odcinka programu W11.

Na zlecenie: TVN

sobota 14 kwietnia 2007  

Konferansjerka - JOANNA BARTEL - Artystka nazywa swój występ "Tok-szok" i trzeba przyznać, że dla widza to naprawdę jest szok, spowodowany zbyt dużą, jednorazową dawką humoru, dygresji, piosenki i dowcipu.

Na zlecenie: Action S.A.

czwartek 25 stycznia 2007  

 

Współudział w  Gali z okazji wręczenia nagród w I konkursie dziennikarskim im. Maćka Szumowskiego pt. „Polska zza siódmej miedzy" organizowanego przez Telewizję TVN, Gazetę Krakowską i Stowarzyszenie Przyjaciół Maćka Szumowskiego.  

Celem konkursu było przedstawienie Polski i codziennego życia Polaków w reportażu prasowym.

Dlaczego „Polska zza siódmej miedzy”? Tytuł organizowanego po raz pierwszy konkursu zaczerpnięty został z cyklu telewizyjnych reportaży, zrealizowanych przez Macieja Szumowskiego w latach 70. Próbowały one ukazać prawdziwy obraz ówczesnej Polski, życie jej mieszkańców i ich zmagania z przeciwnościami. W owym czasie były zjawiskiem wybitnym, a dziś należą do kanonu polskiej dokumentalistyki.

Na zlecenie TVN.

poniedziałek 15 stycznia 2007  

koordynacja spotkania firmowego Izby Przedsiębiorców Branży Biurowo - Szkolnej w Kopalni Soli Wieliczka - Komora Haluszka

czwartek 21 grudnia 2006  

Koordynacja spotkania wigilijnego dla pracowników i kontrahentów TVN w siedzibie firmy.      

Na zlecenie TVN 24.

 

piątek 15 grudnia 2006  

koordynacja spotkania firmowego dla The Information Management Group
IMG Information Management Polska Sp. z o.o.
w Kopalni Soli Wieliczka - Komora Warszawa

« | 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 | »