środa 11 czerwca 2014 Koncert „W hołdzie wiekom – w 650. rocznicę założenia Uniwersytetu”

Oprawa scenograficzno - florystyczna koncertu  na dziedzińcu Collegium Maius. Koncert „W hołdzie wiekom – w 650. rocznicę założenia Uniwersytetu," podczas którego wystąpili absolwenci Uniwersytetu Jagiellońskiego – Anna Szałapak, Leszek Długosz, Janusz Radek, Andrzej Sikorowski, Leszek Wojtowicz, Grzegorz Turnau, Teresa Lipinski, Desisława Christozowa i Ewa Landowska.

Koncert poprzedziło wystąpienie Prof. Wojciecha Nowaka, Rektora UJ, który przywitał zgromadzonych gości i dokonał oficjalnego otwarcia uroczystości. Artyści wykonali wiele klasycznych i pięknych utworów autorstwa cenionych muzyków i poetów. Na zakończenie artystom wręczono kwiaty, a także przyznano im honorowe magisteria.

Na zelcenie: Uniwersytet Jagielloński

sobota 31 maja 2014 Gala XX-lecia Harsco Metals Polska

31.05.2014 - Kopalnia Soli Wieliczka, Komora Warszawa

Organizacja Gali XX-lecia Harsco Metals Polska.

Na zlcenie: Harsco Metals Polska Sp. z o.o.

piątek 23 maja 2014 IV Sympozjum Naukowego Onkologii Konstelacje 2014

23.05.2016 - Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie.

Oprawa artystyczna IV Sympozjum Naukowego Onkologii Konstelacje2014. Sympozjum ma stanowić pomost między onkologami z czołowych ośrodków onkologicznych na świecie, a polskimi onkologami. Istnieje wiele kontrowersji w onkologii, zwłaszcza wokół terapii innowacyjnych. Zaproszeni zagraniczni wykładowcy to osoby, które uczestniczyły w badaniach rejestracyjnych współczesnych leków w onkologii lub współtworzyły rekomendacje kliniczne o zasięgu światowym bądź europejskim. Spotkanie będzie platformą do krytycznej wymiany poglądów. Słowo konstelacje nawiązuje do formatu zaproszonych wykładowców jak i gości, będących czołowymi przedstawicielami polskiej onkologii, a także instytucji związanych z organizacją i finansowaniem onkologii. Szefem komitetu organizacyjnego jest dr hab. med. Krzysztof Krzemieniecki.

Na zlecenie: Biuro Kongresów Jordan

czwartek 22 maja 2014 Gala Dinner Knorr-Bremse - Kopalnia Soli Wieliczka

22.06.2014 Kopalnia Soli Wieliczka, Komora Warszawa

Oprawa oświetleniowa Gali Dinner Knorr-Bremse Systemy dla Kolejowych Środków Lokomocji PL Sp. z o.o.

Na zlecenie: Kopalnia Soli Wieliczka

środa 21 maja 2014 650-lecie Uniwersytetu Jagiellońskiego

Jubileuszowa gala w Teatrze im. Juliusza Słowackiego. 9.05.2014

Oprawa scenograficzn0 - florystyczna gali. W piątek 9 maja w Teatrze im. Juliusza Słowackiego miała miejsce uroczysta gala z udziałem kilkuset gości z Polski i z zagranicy. Wydarzenie było elementem większej całości, którą stanowi muzyczno-artystyczna oprawa obchodów Jubileuszu 650-lecia Uniwersytetu Jagiellońskiego. Na widowni zasiedli rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Wojciech Nowak, prorektorzy UJ prof. Maria-Jolanta Flis, prof. Stanisław Kistryn, prof. Piotr Laidler i prof. Andrzej Mania. Na gali nie zabrakło także władz Krakowa i Małopolski. W Teatrze im. J. Słowackiego obecni byli m.in. prezydent prof. Jacek Majchrowski, marszałek Marek Sowa i wojewoda Jerzy Miller.

Na zlecenie: Dział Promocji i Informacji Uniwersytetu Jagiellońskiego

wtorek 20 maja 2014 650-lecie Uniwersytetu Jagiellońskiego

Koncert w Filharmonii Krakowskiej. 9.05.2014

Oprawa scenograficzna - florystyczna koncertu. Piątkowy koncert oratoryjny w Filharmonii Krakowskiej im. Karola Szymanowskiego był wydarzeniem artystycznym stanowiącym pierwszy element muzyczno-artystycznej oprawy obchodów Jubileuszu 650-lecia Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W sali Filharmonii zgromadzili się przedstawiciele władz UJ oraz goście Uniwersytetu.

Na zlecenie: Dział Promocji i Informacji Uniwersytetu Jagiellońskiego

poniedziałek 19 maja 2014 XII KONGRES STOMATOLOGÓW POLSKICH

XII KONGRES STOMATOLOGÓW POLSKICH, 9-12 KWIETNIA 2014, KRAKÓW

Prdoukcja flag na maszty. W Krakowie w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego miał miejsce XII Kongres Stomatologów Polskich zorganizowany przez Zarząd Główny Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego.  Współorganizatorem tego wydarzenia było 30 podmiotow reprezentujących sektor stomatologiczny w Polsce, w tym stowarzyszenia chirurgii szczękowej i implantologii.  W Kongresie wzięło udział ok. tysiąca profesjonalistów z Polski i ze świata.  Partnerem tego wydarzenia była firma Mozo-Grau.

Na zelcenie: Sympozjum Cracoviense

sobota 29 marca 2014 VI Małopolskie Dni Diabetologiczne w Krakowie

Oprawa artystyczna VI Małopolskich Dni Diabetologicznych. W dniach 28 i 29 marca br. odbyły się w Krakowie VI Małopolskie Dni Diabetologiczne zorganizowane przez Katedrę i Klinikę Chorób Metabolicznych Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Fundację "Żyć z cukrzycą". Sympozjum odbyło się w Hotelu Novotel Kraków City West. W spotkaniu udział wzięli lekarze diabetolodzy, specjaliści, lekarze pierwszego kontaktu, przedstawiciele organizacji cukrzycowych, a także sami pacjenci.

Recital: "Agnieszka Osiecka i Marek Grechuta - Inaczej" - Hotel Novotel City West, Kraków.

Na zlecenie: Grupa Jordan

czwartek 20 marca 2014 Kongres Kultury Akademickiej z okazji 650-lecia UJ

Oprawa scenograficzna Kongresu Kultury Polskiej  z okazji 650-lecia UJ.

W roku 2014 najstarsza polska uczelnia - Uniwersytety Jagielloński obchodzi jubileuszu 650-lecia. W ramach obchodów tej okrągłej rocznicy w dniach 20-22 marca odbywa się Kongres Kultury Akademickiej w Krakowie, nad którym patronat objęła Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Ma on być m.in. okazją do dyskusji nad stanem i kondycją środowiska akademickiego XXI wieku.

Na zlecenie: Uniwersytet Jagielloński

poniedziałek 3 marca 2014 Dzień Otwarty UJ

Oprawa scenograficzna Dnia Otwartego UJ, który odbył się 3.03.2014 roku

Wykłady otwarte, prezentacje poszczególnych wydziałów, spotkania
z wykładowcami i studentami, stoiska wydziałów i organizacji studenckich, odpowiedzi na nurtujące pytania oraz rozwianie wszelkich wątpliwości
w temacie: „studia – najlepsze młodzieńcze lata", „jak może wyglądać moja przyszłość?"-
Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Na zelecenie: Uniwersytet Jagielloński

« | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 | »