sobota 18 grudnia 2010 Koncert charytatywny "Z Marzeniami, z nadziejami"

Koncert Charytatywny

"Z Marzeniami, z nadziejami" - charytatywny Koncert Krystyny Prońko i Chóru "Dominanta" UEK

zapraszamy do udziału w koncercie charytatywnym na rzecz Chrześcijańskiego Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych, ich Rodzin i Przyjaciół „Ognisko".  Koncert odbędzie się 18 grudnia o godz. 17.30 w Państwowej Szkole Muzycznej II st. im. Władysława Żeleńskiego w Krakowie przy ul. Basztowej 9.

 

Program koncertu:

17:30 - Rozpoczęcie koncertu / występ Chóru Uniwersytetu Ekonomicznego „Dominanta" pod dyrekcją Małgorzaty Langer-Król

18:00 - koncert Krystyny Prońko Trio

Krystyna Prońko - śpiew,

Paweł Serafiński - organy Hammonda, instrumenty klawiszowe,

Jakub Raczyński - saksofony.

19:00 - aukcja przedmiotów wykonanych przez osoby z niepełnosprawnością intelektualną wspierane przez ChSON „Ognisko",

 

środa 8 grudnia 2010  

Oprawa scenograficzna koncertu z okazji 20 lecia działalności Fundacji im. Świętej Królowej Jadwigi dla Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie. Koncert z udziałem: Andrzeja Sikorowskiego, Chóru "Psalmodia: Orkiestry Filharmonii Krakowskiej pod dyr. Stanisława Krawczyńskiego. Prowadzenie Lidia Jazgar - Filharmonia Krakowska

wtorek 7 grudnia 2010  

Organizacja w Krakowie, pod patronatem Sekretarza Stanu w Ministerstwie Środowiska, Pana Stanisława Gawłowskiego, III międzynarodowej konferencji beneficjentów PO Infrastruktura i Środowisko w sektorze środowiska pn. „Dbając o zieloną przyszłość – fundusze UE w sektorze środowiska”. 

Głównym celem konferencji jest wymiana doświadczeń pomiędzy beneficjentami wdrażającymi projekty współfinansowane z Programu Infrastruktura i Środowisko. W trakcie konferencji zostanie omówiony temat zielonych zamówień publicznych. Blok poświęcony zielonym zamówieniom publicznym omówią specjaliści od lat zajmujący się tą problematyką.

Hotel Park Inn, Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha.

Na zlecenie: Ministerstwa Środowiska  

poniedziałek 6 grudnia 2010  

Dzień otwarty z ISOVER oraz Mikołajki w Centrum Budowlanym ATTIC
 

6 grudnia br. na terenie Centrum Budowlanego przy ulicy Zawiłej gościliśmy firmę ISOVER.
W godzinach 8:00-15:00 przedstawiciele firmy byli do dyspozycji naszych Klientów udzielając fachowych porad na temat izolacji.

Dzień ten był również okazją do świętowania Mikołajek. Z tej okazji na Klientów Centrum Budowlanego czekały atrakcyjne upominki, słodycze oraz gorący poczęstunek w kuchni polowej. Każdy Klient mógł także sprawdzić możliwości atelier fotograficznego – zdjęcia w świątecznym klimacie można było odebrać już po kilku minutach.

Na zlecenie firmy: Attic S.A.

piątek 19 listopada 2010  

I Festiwal Filmów Archeologicznych - obsługa

I Festiwal Filmów Archeologicznych Kraków 201015-19 listopada 2010

Muzeum Archeologiczne w Krakowie obchodzi 160-lecie istnienia. W związku z tym Muzeum pragnie jubileusz ten uświetnić organizacją FESTIWALU FILMÓW ARCHEOLOGICZNYCH. Do tej pory w Polsce, a także w środkowo-wschodniej części Europy, nie było podobnego przeglądu filmowego. Jest to tym dziwniejsze, że osiągnięcia Polaków w tej dziedzinie nauki są olbrzymie, a popularność archeologii ciągle rośnie. Podobne festiwale od lat są organizowane i cieszą się wielkim uznaniem w wielu krajach Europy (np. we Francji, Grecji, Włoszech, Szwajcarii, Belgii, Hiszpanii, Niemczech) oraz w Stanach Zjednoczonych. Festiwal Filmów Archeologicznych w Krakowie wypełni lukę w tej części naszego kontynentu i stworzy inspirujące miejsce spotkań archeologów i miłośników archeologii.

Tegoroczny festiwal ma szczególny charakter: Będzie bowiem pokazem polskich produkcji, które w ciągu ostatnich lat zostały zrealizowane na wykopaliskach prowadzonych przez polskich naukowców, zarówno w kraju, jak i za granicą. Dodatkową atrakcją festiwalu będzie pokaz kilku filmów-laureatów innych europejskich i amerykańskich festiwali filmów archeologicznych. Odmienne, w stosunku do podobnych imprez za granicą, na przeglądzie będzie można także posłuchać wykładów wybitnych polskich archeologów oraz przeżyć nocne zwiedzanie wystaw Muzeum Archeologicznego w Krakowie.

niedziela 26 września 2010  

Organizacja konferencji szkoleniowej dla Kontrahentów firmy ATTIC Sp. z o.o. . Partnerzy: Fakro, Krono, MCEB - Małopolskie Centrum Edukacji Budowlanej.

czwartek 16 września 2010  

Koordynacja działań z okazji Jubileuszu 100 - lecia firmy Vesuvius. Wystawa poświęcona 100-leciu istnienia zakładu materiałów ogniotrwałych w Skawinie.  

Na zlecenie: Vesuvius Polska

środa 15 września 2010  

Organizacji Konferencji dla firmy Scanmed pt. "Rozwój niepublicznych szpitali szansą na poprawę dostępności do świadczeń zdrowotnych" z udziałem Minister Zdrowia Ewą Kopacz.  Szpital Św. Rafała w Krakowie.

Na zlecenie: Scanmed S.A.  

niedziela 29 sierpnia 2010  

Organizacja pikniku i happeningu z okazji 30 rocznicy Solidarności w Krakowie i Małopolsce pt.  "Wolni i Sprawiedliwi. Spotkajmy się po 30. latach..."

Na zlecenie: Stowarzyszenie Maj '77, Instytut Dziedzictwa

środa 18 sierpnia 2010  

Koordynacja projektu - konkurs na tradycyjny bukiet tzw. ziele pt. "Cudowna Moc Bukietów". Podstolice

Na zlecenie: Instytutu Dziedzictwa

« | 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 | »