piątek 25 czerwca 2010  

Międzynarodowa Konferencja INSPIRE 2010 pod hasłem "INSPIRE jako ramy współpracy". Blisko 700 uczestników z 30 krajów, w dniach 22 – 25 czerwca, wzięło udział w obradach Konferencji INSPIRE 2010 organizowanej pod hasłem „INSPIRE as a Framework for cooperation”. W programie czterodniowej konferencji, zorganizowanej wspólnie przez Główny Urząd Geodezji i Kartografii oraz Wspólne Centrum Badań – Komisji Europejskiej (JRC), znalazło się około 300 wystąpień.

Na zlecenie: Głównego Urządu Geodezji i Kartografii 

piątek 18 czerwca 2010  

Organizacja uroczystości Jubileuszowych z okazji 135-lecia MPK w Krakowie.

Na zlecenie: Miejskei przedsiębiorstwo Komunikacyjne S.A.

niedziela 6 czerwca 2010  

WEDDING PLANNER / KONSULTANT ŚLUBNY. www.wiolettamitura.com

Działam w imieniu i na rzecz Młodej Pary proponując rozwiązania dostosowane do indywidualnych oczekiwań, a także możliwości finansowych. Moja działalność opiera się na organizacji i koordynacji wszystkich elementów składających się na uroczystość ślubno – weselną. Sprawię, aby Wasz ślub oraz przyjęcie weselne było wyjątkowym wydarzeniem, pełnym emocji i niezapomnianych chwil. Wszystko więc przemawia za tym, by nie czekać i TEN WIELKI DZIEŃ oddać w moje ręce.

Doradzę, pomogę, a czasami podejmę za Was decyzję.

Dzięki mnie otrzymacie więcej czasu na miłość.

Zapraszam!

 

sobota 22 maja 2010  

Koordynacja programowa IV Konferencji Naukowej "Rak tarczycy" w ramach II Zjazdu Polskiego Towarzystwa Tyreologicznego w Zakopanym

Na zlecenie: PBP Orbis Sp. z o.o.

niedziela 9 maja 2010  

Obchody Dnia Europy, Rynek Główny, Kraków.

Wiele atrakcji towarzyszyło obchodom Dnia Europy odbywającym się 9 maja 2010 r. (niedziela) w godz. 12.00-16.00 na krakowskim Rynku Głównym (pod Wieżą Ratuszową). W programie przewidziano m. in. zabawy edukacyjne dla dzieci i młodzieży, prezentację krajów Unii Europejskiej, rozstrzygnięcie konkursu wiedzy o UE oraz happening z udziałem uczestników wydarzenia.

Głównym organizatorem uroczystości, w których przygotowanie włącza się także poseł Bogusław Sonik, jest Małopolski Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct działający przy Centrum Transferu Technologii Politechnika Krakowska.

Na zlecenie: Biuro Bogusława Sonika  -  posła do Parlamentu Europejskiego 

niedziela 18 kwietnia 2010  

Uroczystości pogrzebowe Pary Prezydenckiej Lecha i Marii Kaczyńskich na Wawelu w Krakowie. Aranżacja wnętrz w miejscach odbywania się  uroczystości pogrzebowych.  

Na zlecenie: Narodowego Centrum Kultury  

poniedziałek 15 marca 2010  

Organizacja Gali z okazji 65-lecia Budopolu SA.

Firma Budopol obchodziła w tym roku 65-lecie swojej działalności – 15 marca 1945 r. powstało Państwowe Zjednoczenie Przedsiębiorstw Budowlanych w Krakowie. W następnych latach wraz z rozwojem firmy wielokrotnie zmieniała się także jej nazwa, by ostatecznie w 1993 r. przekształcić się w Budopol Sp. z o.o.

Na zlecenie: Budopol Sp. z o.o.

czwartek 4 marca 2010  

Program artystyczny ceremonii wręczenia nagród w IV konkursie dziennikarskim im. M. Szumowskiego „Polska zza siódmej miedzy”  w Krakowie.    

Na zlecenie: TVN

                 

sobota 30 stycznia 2010  

Organizacja oprawy artystycznej - recital Zbigniewa Wodeckiego  podczas imprezy w Audytorium Maximum w Krakowie 30.01.2010

 

Na zlecenie: Polskie Biuro Podróży Orbis  

 

 

 

poniedziałek 14 grudnia 2009  

Organizacja świątecznego spotkania dla firmy BP Polska  z udziałem Orkiestry Beethovenowskiej i Marty Saciuk. Grand Hotel w Krakowie.

Na zlecenie:  BP Polska

« | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 | »